אבשלום גיסין 67, פתח תקווה

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

  החלפת שמשות למנוף

  המנוף, הינו כלי מרכזי ביותר כאשר מדובר בבניה לגובה. המנוף הינו כלי מתוחכם כאשר הזרוע הארוכה שלו מכפילה כוח ומשנעת משאות כבדים ממקום למקום.

  המנוף, כמו כל כלי הנמצא בשימוש, נוטה להתקלקל או להיפגע מידי פעם אך בניגוד לשאר כלי הרכב שם הכתובת בכל מקרה של תקלה ידועה, כאשר מדובר במנוף, העניין שונה. אין הרבה בתי עסק המציעים שרות לכלים מעין אלו. כך שכאשר ישנה תקלה במנוף או כאשר נדרשת החלפת שמשות למנוף – הבעיה די מורכבת.

  חברת ברוך ובניו לשירותכם

  חברת ברוך ובניו זיהתה זה מכבר את הצורך במתן מענה לבעיות בכלים כבדים ובייחוד כאשר עולה צורך בהחלפת שמשות בכלים כבדים כמו בטרקטורים, מחפרים, מנופים ועוד. על כן, היא מחזיקה ברשותה מלאי ענק של ציוד ושמשות המכסות כ – 30.000 דגמים שונים של כלים כבדים הקיימים בישראל. ומסיבה זו היא הפכה להיות הכתובת של כלי הרכב הכבדים בישראל הזקוקים להחלפת השמשות וחידושן.

  קצת היסטוריה…

  חברת ברוך ובניו הוקמה לפני כמעט 60 שנה! ברוך קפילוטו הקים אותה בשנת 1958 וכיום מנהל אותה יחד עם בניו ביד רמה לשביעות רצונם של מעגל הלקוחות שלהם.

  כיום קיימים 2 סניפים בארץ המציעים את שירותיהם המעולים ללקוחות כאשר צי גדול של רכבי שירות יוצאים לטפל בשמשות השבורות של הכלים הכבדים.

  השירות המהיר והאדיב של ברוך ובניו מדברים בעד עצמם ומעגל הלקוחות שלהם ההולך וגדל משנה לשנה, מעיד על כך כאלף עדים.

  אז אם גם אתם מחזיקים ברשותכם ציוד כבד – זכרו את הכתובת ואף שמרו את מספר הטלפון בין אנשי הקשר שלכם. כי כאשר תזדקקו לשירות של החלפת שמשות למנוף או לטרקטור, לא תצטרכו להתחיל בחיפושים מתסכלים.

  החלפת שמשות למנוף

  חברות רבות יודעות לספק שירות של החלפת שמשות לרכב רגיל, אבל ממש לא כולן יודעות לבצע החלפת שמשות למנוף. בתור מי שעוסקים בענף הבניה, אתם וודאי מכירים את השימושים הרבים שיש לכלי הרכב הזה. המנוף משמש אותנו לעבודות חשמל, הוא מסייע רבות בענף הבניה, הוא יודע לעשות הובלות מורכבות וכן הלאה. משום שאנחנו מדברים על כלי רכב אשר לא כל אחד יכול לעבוד עליו, כזה ששימוש לא מדויק בו יכול לסכן את העובדים בשטח ולעשות לא מעט נזק, הרי שגם כאשר אנחנו עוסקים בתהליכים של החלפת שמשות למנוף, אנחנו צריכים לנקוט משנה זהירות. חברת 'ברוך ובניו זגגות טרקטורים', פועלת יותר משישים שנה בתיקונים לכלי רכב כבדים בכל רחבי הארץ. היום, החברה מפעילה שני סניפים, בהם תמצאו צוותי שטח מצויינים ומנוסים, מי שלומדים עוד ועוד כל הזמן כדי לשרת אתכם בצורה הטובה ביותר.

  איך נראה תהליך של החלפת שמשות למנוף

  תהליך העבודה של החלפת שמשות למנוף, מתנהל למעשה בשלושה שלבים:

  בשלב הראשון, אנחנו מקבלים את הפניה מהלקוח: חשוב לנו להתעכב על הנקודה הזו משום שהיא נקודה חשובה מאוד. כל עוד אתם לא תדעו לספק לנו את המידע הרלוונטי, אנחנו לא נצליח לעזור לכם בצורה טובה ואפקטיבית. כלומר, משום שהעבודה שלנו מתקיימת בשטח, משום שאנחנו עובדים תחת לחץ של לוח זמנים מדוקדק, אם נקבל מידע רב כבר בשיחה הראשונית, הרי שנדע איך לפתור את התקלה באופן מדויק ויעיל, במהירות הרבה ביותר.

  שלב שני, אנחנו מבצעים את העבודה ומקבלים החלטה מקצועית: יש מקרים בהם התיקון הוא מינורי ולעיתים, אנחנו צריכים ממש להחליף את השמשה. במקרה הזה אנחנו צריכים להחליט על השמשה אשר תחליף את הקודמת ולכן, החלפת שמשות למנוף כוללת גם שיחת התייעצות עם הלקוח, על מנת שהבחירה המקצועית תהיה לשביעות רצון כולם.

  שלב שלישי, ביצוע ההתקנה ובחינה של העבודה: אנחנו לא נעזוב את המקום עד שלא נדע בוודאות כי ההתקנה נעשתה בצורה מקצועית ומדויקת.

  עבור החלפת שמשות למנוף אתם מוזמנים לדבר איתנו בטלפון או דרך האתר בכל שעה. אנחנו כאן.

  החלפת שמשה לטרקטור

  שירותים נוספים

  החלפת שמשות לשופל

  המחפרון, המכונה גם מעמיס דו-כפי , ומוכר יותר בשמו הפשוט...

  קראו עוד

  החלפת שמשות למחפרון

  השמשה של המחפרון, מטבע הדברים חשופה לפגיעות בגלל סביבת העבודה...

  קראו עוד

  החלפת שמשות לבובקט

  כבר שנים רבות הבובקט הוא חלק בלתי נפרד מכל אתר...

  קראו עוד