השאירו את הפרטים הבאים

ונחזור אליכם בהקדם

  אפשר לסגור, תודה

  תקועים? השארת פרטים מהירה

  החלפת שמשות למנוף

  המנוף, הינו כלי מרכזי ביותר כאשר מדובר בבניה לגובה. המנוף הינו כלי מתוחכם כאשר הזרוע הארוכה שלו מכפילה כוח ומשנעת משאות כבדים ממקום למקום.

  המנוף, כמו כל כלי הנמצא בשימוש, נוטה להתקלקל או להיפגע מידי פעם אך בניגוד לשאר כלי הרכב שם הכתובת בכל מקרה של תקלה ידועה, כאשר מדובר במנוף, העניין שונה. אין הרבה בתי עסק המציעים שרות לכלים מעין אלו. כך שכאשר ישנה תקלה במנוף או כאשר נדרשת החלפת שמשות למנוף – הבעיה די מורכבת.

  חברת ברוך ובניו לשירותכם

  חברת ברוך ובניו זיהתה זה מכבר את הצורך במתן מענה לבעיות בכלים כבדים ובייחוד כאשר עולה צורך בהחלפת שמשות בכלים כבדים כמו בטרקטורים, מחפרים, מנופים ועוד. על כן היא מחזיקה ברשותה מלאי ענק של ציוד ושמשות המכסות כ – 30.000 דגמים שונים של כלים כבדים הקיימים בישראל. ומסיבה זו היא הפכה להיות הכתובת של כלי הרכב הכבדים בישראל הזקוקים להחלפת השמשות וחידושן.

  קצת היסטוריה…

  חברת ברוך ובניו הוקמה לפני כמעט 60 שנה! ברוך קפילוטו הקים אותה בשנת 1958 וכיום מנהל אותה יחד עם בניו ביד רמה לשביעות רצונם של מעגל הלקוחות שלהם.

  כיום קיימים 2 סניפים בארץ המציעים את שירותיהם המעולים ללקוחות כאשר צי גדול של רכבי שירות יוצאים לטפל בשמשות השבורות של הכלים הכבדים.

  השרות המהיר והאדיב של ברוך ובניו מדברים בעד עצמם ומעגל הלקוחות שלהם ההולך וגדל משנה לשנה, מעיד על כך כאלף עדים.

  אז אם גם אתם מחזיקים ברשותכם ציוד כבד – זכרו את הכתובת ואף שמרו את מספר הטלפון בין אנשי הקשר שלכם. כי כאשר תזדקקו לשירות של החלפת שמשות למנוף או לטרקטור, לא תצטרכו להתחיל בחיפושים מתסכלים.

  החלפת שמשות למנוף על ידי חברה מקצועית

  החלפת שמשות למנוף אינה הליך פשוט כלל. המנוף כולל את ה"קופסא" בתוכה יושב מפעיל המנוף, והיא מכוסה בשמשה דרכה יכול להשקיף המפעיל ולנווט את חלקי המנוף. לצערנו תאונות קלות קורות מדי פעם, ויוצא ששמשות אלו נסדקות או אפילו נשברות כתוצאה מאופי העבודה ומתנאי השטח. לפעמים מזג אוויר קיצוני גורם לשיבושים וכל מני חלקיקי פסולת קשים מועפים וסודקים את השמשות שנמצאות בגובה רב. חברת ברוך ובניו המתמחה שהחלפת שמשות לרכבי הנדסה וכלי עבודה כבדים יכולה בהחלט לטפל במקרים שצריך להחליף שמשות וכל זה בצורה מקצועית ואמינה.

  מתי צריך לבצע החלפת שמשות למנוף?

  בטיחותם של הפועלים והעובדים בשטח צריכה להיות בעדיפות ראשונה העומדת אל מול עיניהם של המנהלים והאחראיים על פרויקט הבניה. שמשות חזקות המגנות על מפעיל המנוף הינן מבין התנאים הכרחיים בהם העבודה יכולה להיות מבוצעת כתקנה. בכל מקרה שעולה חשש אפילו קל שיש פגם, סדק, שבר או כל סימן פגם אחר בשמשה צריך לדווח ולשלוח לתיקון והחלפה מיידית. החלפת שמשות למנוף צריכה להיעשות בהתאם לדגשים הבאים:

  • בחירת שמשות לפי סוג המנוף– שמשה למנוף אינה דומה לשמשות של רכבים אחרים ואפילו לא לרכבי עבודה הנדסיים אחרים. מומלץ מאוד לבדוק את הדגם של המנוף ומהי ההמלצה של היצרן לפני שמתקינים שמשה חדשה. כל יצרנית מנופים מקפידה על תנאי זיגוג שונים של השמשה.
  • בחירה לפי איכות חומר טובה– מנוף הוא כלי כבד שמוביל חומרים כבדים ביותר. השמשה צריך בראש ובראשונה להגן על הנהג מפני כל פגע אפשרי, ולכן החומר ממנו עשויה השמשה צריך להיות חזק ואיכותי ביותר.
  • בחירת איש מקצוע מיומן – החלפה של שמשות למנוף זה לא משחק ילדים. עבודה זו אינה דומה כלל להחלפת שמשות ברכבי עבודה אחרים. איש המקצוע שמתקין את השמשה החדשה צריך לדעת היטב את סוג המנוף ואת טיבה של השמשה אותה הוא מתקין. מדובר כאן בחיי אדם.

  שמשות למנופים מוצאים אצל המומחים ביותר

  אם גם אתם רוצים לוודא שהמנופים שבאתר הבניה או החברה שלכם תקינים, פנו אל חברת ברוך ובניו. חברה זו מתמחה בהחלפת שמשות וזכוכיות ברכבי עבודה שונים כמו מחפרים, טרקטורים, מנופים ועוד. אצלכם תוכלו למצוא שירות אדיב ומקצועי ולקבל שירות מעולה של החלפת השמשות הישנות בחדשות.

  <
  שיחה מהירה
  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
  Call
  WhatsApp chat