ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

  החלפת שמשות לטרקטור חקלאי

  הטרקטור החקלאי – כשמו כן הוא. אחראי על העבודה בשטח החקלאי. כאשר נדרשת החלפת שמשות לטרקטור חקלאי- אין לדחות זאת או לזלזל בכך. ממש כמו בכל כלי רכב אחר בה אנו מודעים היטב לחשיבותה של השמשה השלמה והמושלמת, כך גם כאשר מדובר בטרקטור החקלאי, שם גם חשוב מאוד – מעבר למראה האסתטי של הטרקטור – גם מהפן הבטיחותי. היות וגם בטרקטור החקלאי יושב נהג שאמור להתרכז במה שלפניו, וכאשר הזגוגית סדוקה או מנופצת היא עשויה לפגוע בריכוז של הנהג ולהפריע לו בעבודתו וכך עשויות להיגרם תקלות שונות או אפילו תאונות.

  חברת ברוך ובניו – לשירותכם!

  ברוך קפילוטו ובניו מציעים לשירות הציבור המחזיק ברשותו ציוד כבד, את המענה המושלם והשירות הטוב ביותר של החלפת שמשות. בין אם מדובר בצורך של החלפת שמשות לטרקטור חקלאי ובין אם זה למנוף או לכל טרקטור או מחפר בכל סדר גודל שהוא. ברוך ובניו מחזיקים בכל הציוד הדרוש ובחלקים מתאימים לכל דגמי הטרקטורים והכלים הקיימים בישראל.

  מלבד זאת, חשוב לציין שחברת ברוך ובניו עובדת בשיתוף עם כל חברות הביטוח המוכרות, כך שהפניה אליהם זהו הדבר הנכון והחכם ביותר במקרה שעולה הצורך בהחלפת שמשות לטרקטור חקלאי.

  החברה מונה שני סניפים וצי של רכבי שירות המציעים את הטיפול בכלים כבדים בכל רחבי הארץ. הפתרון מגיע עד הלקוח, והטיפול? מושלם! כפי שרק חברה ותיקה ואמינה מסוגלת להציע ללקוחות שלה.

  אז אם גם אתם מחזיקים בציוד כבד, חשוב כי תשמרו אצלכם את כתובת האתר ומספר הטלפון של חברת ברוך ובניו לכל מקרה שלא יבוא, ואף כאשר יבוא, לא תרגישו כי נפלו עליכם השמים. כי עם חברת ברוך ובניו – הבעיה תיפתר במהירות רבה.

  כאן תופיע כותרת

  צורו איתנו קשר כבר עכשיו!

   החלפת שמשה לטרקטור

   שירותים נוספים

   החלפת שמשות לשופל

   המחפרון, המכונה גם מעמיס דו-כפי , ומוכר יותר בשמו הפשוט...

   קראו עוד

   החלפת שמשות למחפרון

   השמשה של המחפרון, מטבע הדברים חשופה לפגיעות בגלל סביבת העבודה...

   קראו עוד

   החלפת שמשות לבובקט

   כבר שנים רבות הבובקט הוא חלק בלתי נפרד מכל אתר...

   קראו עוד