אבשלום גיסין 67, פתח תקווה

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

  החלפת שמשות לבאגר

  הבאגר שהוא בעצם המחפר שמוכר יותר בשמו האירופאי – "באגר" הינו כלי רכב הקיים בכמה גדלים כאשר מטרות השימוש בו שונות ומגוונות החל מכריית בורות רחוב קטנים לצורך תיקוני תשתיות או שיפוצים וכלה במחפרים המיועדים לחפירה במכרות ענק. הבאגר מטבע הדברים חשוף לפגיעה היות והוא נמצא בחברת כלים כבדים ואבנים, כך שהשמשה העשויה כמובן מחומר שביר, עשויה להתנפץ או להיסדק ובמקרה שכזה יש לתקנה או להחליפה באחרת.

  איפה נמצא החלפת שמשות לבאגר?

  כאשר נדרשת החלפת השמשה לבאגר, לא נוכל לפנות אל זגג רגיל. הבאגר דורש מומחיות אחרת לגמרי ומובן שגם ציוד ייעודי וייחודי יחד עם התאמה מושלמת של השמשה. כאשר מזלזלים בעבודה הנדרשת ולא מבצעים אותה במקום הנכון – או אז התיקון לא יהיה מושלם והעבודה לא תהיה יעילה.

  חברת ברוך ובניו מציעה החלפת שמשות לבאגר

  ישנה חברה ותיקה מאוד בישראל שהוקמה לפני עשרות שנים (היא הוקמה בשנת 1958 – כלומר לפני מעל ל – 55 שנה!) על ידי ברוך קפילוטו, אשר במהלך שנות קיומה הספיקה לצבור הרבה מאוד ניסיון לצד מקצועיות רבה שנרכשה במהלך השנים הללו ויחד עם בניו מציע ברוך ללקוחותיו 'הכבדים' – כלומר – אלו שברשותם כלים כבדים כמו טרקטורים, מחפרים שונים מנופים ועוד, שרות של החלפת שמשות. מובן שלשם כך מחזיקים בסניפי ברוך ובניו מלאי עצום של שמשות וחלקי חילוף למגוון גדול של דגמי המחפרים למיניהם כאשר רכבי השרות הרבים שברשותם מבצעים את התיקונים הנדרשים ביעילות מקצועית מרבית.

  אז זכרו, בכל מקרה של פגיעה בשמשת הבאגר, יש אל מי לפנות. חברת ברוך ובניו מגיעה במהירות ופותרת כל תקלה ביעילות רבה. לכן – אל תהססו! בכל מקרה של שבר או פגיעה בשמשות הבאגר, פנו מיד אל חברת ברוך ובניו והבעיה תיפתר מיד.

  החלפת שמשה לטרקטור

  שירותים נוספים

  החלפת שמשות לשופל

  המחפרון, המכונה גם מעמיס דו-כפי , ומוכר יותר בשמו הפשוט...

  קראו עוד

  החלפת שמשות למחפרון

  השמשה של המחפרון, מטבע הדברים חשופה לפגיעות בגלל סביבת העבודה...

  קראו עוד

  החלפת שמשות לבובקט

  כבר שנים רבות הבובקט הוא חלק בלתי נפרד מכל אתר...

  קראו עוד