אבשלום גיסין 67, פתח תקווה

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

  תיקונים והחלפת שמשות לטרקטורים במהירות וביעילות

  תקינותן של שמשות לטרקטורים הינה חיונית לשם המשך שימוש בטרקטור לעבודה בצורה בטוחה. במידה ואתם מגלים כי השמשה ניזוקה, תוכלו לפנות אל חברת ברוך ובניו אשר מובילים את תחום זגגות כלי הצמ"ה עוד משנת 1958. חברתנו הוקמה לפני כ – 60 שנה על ידי ברוך קפילוטו כעסק משפחתי חם אדיב ומקצועי. וכיום היא מונה 2 סניפים בארץ וצי ניידות שירות הנותנות מענה בשטח לכל הכלים שבהם מתגלה שבר בשמשה. הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לרשותכם במענה מקצועי על כל שאלה שעלולה להתעורר בנושא.

  שמשות לטרקטורים עלולות לעיתים להיפגע, להיסדק ואף להתנפץ. זאת הודות לעובדה כי סביבת העבודה של שהטרקטורים כוללת רסיסי סלעים, אבנים ואספלט אשר עשויים לפגוע לשמשה ובמקרים חריגים אף לנפץ אותה. על מנת שתוכלו להיות בטוחים כי השמשה שלכם תוכל להחזיק מעמד גם במהלך יום עבודה ארוך, חשוב לוודא כי השמשות אשר ברשותכם אכן מיוצרות כך שיוכלו לעמוד בעומס.

  שמשות איכותיות יבטיחו לכם את האפשרות להמשך עבודה תקינה בשגרה. אך לעיתים אנו עשויים לגלות כי השמשות, על אף העובדה כי הן איכותיות, נסדקו או נשברו. במצבים שכאלה אנו ממליצים לפנות באופן מיידי אל חברת זגגות אשר מתמחה בכלי עבודה דוגמת הטרקטורים. כך אנשי מקצוע מיומנים יוכלו להגיע לשטח ולבצע את התיקונים הדרושים על מנת לפתור את התקלה במהירות כך שאתם תוכלו לחזור אל עבודתכם בלא עיכובים נוספים.

  פונים אל המקצוענים

  בשעה שאתם זקוקים לשירותי זגגות, חשוב לוודא כי אתם פונים אל חברה מקצועית ומנוסה. חברת ברוך ובניו בעלת ניסיון של 60 שנה בתחום ומעסיקים צוות עובדים מקצועי אשר מוכשר לעבודתו באופן יסודי. חברתנו מחזיקה צי ניידות שירות אשר יכולת להעניק לכם את השירות היעיל ביותר בכל רחבי הארץ, מהצפון ועד דרום הרחוק. אנו מקפידים על ביצוע עבודה מקצועית ומדויקת אשר תבטיח את הביטחון המרבי במהלך העבודה השוטפת שלכם.

  מאמרים נוספים

  שמשה למחפרון מגנה על הנהג

  חברת ברוך ובניו מציעים לכם שירות של החלפת שמשה למחפרון בכל מקרה...

  קראו עוד

  איך מחליפים שמשה לטרקטור?

  החלפה של שמשה לטרקטור חייבת להתבצע על ידי אנשי מקצוע אשר מוכשרים...

  קראו עוד

  זכוכית לבובקט

  חברת ברוך ובניו יכולה לספק בעבורכם שירות של החלפת זכוכית...

  קראו עוד