אבשלום גיסין 67, פתח תקווה

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

  שמשה למחפרון

  השמשה של המחפרון, מטבע הדברים חשופה לפגיעות בגלל סביבת העבודה בו היא נמצאת. בדרך כלל אתרי בנייה בצמוד לכלים כבדים וגדולים ממנה. כאשר מתרחשת תקלה כל שהיא והשמשה נסדקת או גרוע מכך – אף מתנפצת, עשוי הדבר להעיב מאוד על מהלך העבודה. היות ושמשה שאינה שלמה עשויה להציק מאוד לנהג ולהפריע לו להתרכז בעבודתו ממש כמו זגוגית סדוקה במשקפי הראייה. כך שמלבד הפגיעה האסתטית, ישנה הפגיעה ברמת הבטיחות הנדרשת. לכן – אין לזלזל בשמשה הסדוקה, ואין טעם להתעכב עם התיקון, היות ושבר מעין זה לא עשוי לרפא את עצמו ואין סיכוי שהזמן ייטיב אתו…

  אז מה עושים כאשר הזקוקים להחלפת שמשה למחפרון? אל מי פונים?

  חברת ברוך ובניו זוהי התשובה!

  חברת ברוך ובניו הוקמה בשנת 1958 כלומר לפני כמעט 60 שנה. מובן שעסק וותיק כל כך שעדיין קיים בשוק, זהו עסק מבוסס ובעל ניסיון עשיר בתחום בו הוא עוסק ומובן כי מעגל הלקוחות אותם הספיק לצבור במהלך השנים הינו רחב במיוחד. מובן כי פנייה אל חברת ברוך ובניו – זהו הפתרון בכל מקרה בו נדרשת שמשה למחפרון.

  היתרונות של חברת ברוך ובניו:

  למה אנחנו כל כך ממליצים דווקא על חברת ברוך ובניו?

  יש לכך כמה וכמה סיבות:

  • ניסיון – כפי שציינו לעיל, חברת ברוך ובניו קיימת מזה עשרות שנים בשוק והניסיון שצברה במשך הזמן הזה, שווה הרבה מאוד!
  • זמינות – ניידות השרות של חברת ברוך ובניו, מגיעות אל כל לקוח בכל מקום בו נופצה שמשה. הם מבצעים הכול במהירות וביעילות רבה והתקלה באה על תיקונה באופן כמעט מידי.
  • מלאי – חברת ברוך ובניו מחזיקה במלאי עצום של חלקי חילוף ושמשות לטרקטורים ולמחפרים מכל סוג.
  • ביטוח – החברה עובדת עם כל חברת הביטוח המוכרים בארץ.

  לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!

  שמשה למחפרון

  מחפרון הוא כמובן השם העברי לשופל. זה כלי הרכב אשר מאפשר לנו להעמיס אפר ואדמה ולהזיז אותה למקום אחר. בזכות השימוש באותו מחפרון אנחנו יכולים לבצע חפירות בנקודות מורכבות בהצלחה. המכשיר מסייע בעבות תחזוקה, בתהליכי בניה מורכבים, הוא מסייע לעבודה חקלאית ועוד ועוד. שמשה למחפרון אם כן, חייבת לענות על הצרכים של הלקוח, של העובדים, בצורה הטובה ביותר. במאמר הבא ננסה להבין מתי צריך להחליף שמשה למחפרון ומה כדאי לדעת לפני שנבחר בדגם המנצח.

  איך נדע כי יש להחליף שמשה למחפרון

  בגדול, החלפה של שמשה למחפרון רלוונטית באחד משני המקרים הבאים:

  1. אם יש סדק או שבר בשמשה: כלומר, המשמעות היא כי העבודה עם המחפרון יכולה לסכן את בריאותו של העובד הנוהג בכלי הרכב, בנוסף, הרי שאם העובד לא יהיה בטוח, העבודה לא תיעשה על הצד הטוב ביותר מה שיעכב משמעותית את תהליך הבניה.
  2. שמשה למחפרון יכולה להישחק עם השנים ולחסום את שדה הראיה: חשוב לשמור על שדה ראיה איכותי, כזה שיאפשר לעובד לבצע את העבודה בלי שום בעיה. משום שהעבודה הרבה פעמים מתקיימת בשטח, הרי שהשמשה בהחלט יכולה להישחק.

  אנחנו תמיד ממליצים ללקוחות שלנו לא להתמהמה ולהזמין שירות עבור החלפה של שמשה למחפרון בהקדם האפשרי. הרבה פעמים הזנחה מביאה לתקלות משמעותיות יותר אשר יקבלו ביטוי גם בהמשך.

  לעבוד עם מקצוענים מהרגע הראשון

  כאשר אנחנו מחליפים שמשה למחפרון, אנחנו למעשה צריכים לקחת בחשבון את התנאים של השטח, כלומר, אנחנו צריכים להבין איך נבצע את ההחלפה במהירות ובאופן הטוב ביותר. שנית, אנחנו כמובן מפעילים שיקול דעת בבחירה של השמשה הרלוונטית במקרה הזה. אתם וודאי מבינים כי בחירה של אנשי מקצוע מצויינים זה כמו לעשות שבעים אחוז מעבודת התיקון.

  חברת 'ברוך ובניו זגגות טרקטורים', פועלת כבר כמעט שישים שנה בתחום. אנחנו מעניקים שירות בכל רחבי הארץ ושמים דגש על עבודה מקצועית ללא פשרות, על מתן שירות יעיל ומהיר ועל אחזקה של מחבר משמעותי של מוצרים איכותיים מהם נוכל לבחור בשמשה המתאימה ביותר. לשאלות נוספות, אנחנו כאן.

  מאמרים נוספים

  שמשה למחפרון מגנה על הנהג

  חברת ברוך ובניו מציעים לכם שירות של החלפת שמשה למחפרון בכל מקרה...

  קראו עוד

  איך מחליפים שמשה לטרקטור?

  החלפה של שמשה לטרקטור חייבת להתבצע על ידי אנשי מקצוע אשר מוכשרים...

  קראו עוד

  זכוכית לבובקט

  חברת ברוך ובניו יכולה לספק בעבורכם שירות של החלפת זכוכית...

  קראו עוד