השאירו את הפרטים הבאים

ונחזור אליכם בהקדם

  אפשר לסגור, תודה

  תקועים? השארת פרטים מהירה

  שמשה למחפרון

  השמשה של המחפרון, מטבע הדברים חשופה לפגיעות בגלל סביבת העבודה בו היא נמצאת. בדרך כלל אתרי בנייה בצמוד לכלים כבדים וגדולים ממנה. כאשר מתרחשת תקלה כל שהיא והשמשה נסדקת או גרוע מכך – אף מתנפצת, עשוי הדבר להעיב מאוד על מהלך העבודה. היות ושמשה שאינה שלמה עשויה להציק מאוד לנהג ולהפריע לו להתרכז בעבודתו ממש כמו זגוגית סדוקה במשקפי הראייה. כך שמלבד הפגיעה האסתטית, ישנה הפגיעה ברמת הבטיחות הנדרשת. לכן – אין לזלזל בשמשה הסדוקה, ואין טעם להתעכב עם התיקון, היות ושבר מעין זה לא עשוי לרפא את עצמו ואין סיכוי שהזמן ייטיב אתו…

  אז מה עושים כאשר הזקוקים להחלפת שמשה למחפרון? אל מי פונים?

  חברת ברוך ובניו זוהי התשובה!

  חברת ברוך ובניו הוקמה בשנת 1958 כלומר לפני כמעט 60 שנה. מובן שעסק וותיק כל כך שעדיין קיים בשוק, זהו עסק מבוסס ובעל ניסיון עשיר בתחום בו הוא עוסק ומובן כי מעגל הלקוחות אותם הספיק לצבור במהלך השנים הינו רחב במיוחד. מובן כי פנייה אל חברת ברוך ובניו – זהו הפתרון בכל מקרה בו נדרשת שמשה למחפרון.

  היתרונות של חברת ברוך ובניו:

  למה אנחנו כל כך ממליצים דווקא על חברת ברוך ובניו?

  יש לכך כמה וכמה סיבות.

  • ניסיון – כפי שציינו לעיל, חברת ברוך ובניו קיימת מזה עשרות שנים בשוק והניסיון שצברה במשך הזמן הזה, שווה הרבה מאוד!
  • זמינות – ניידות השרות של חברת ברוך ובניו, מגיעות אל כל לקוח בכל מקום בו נופצה שמשה. הם מבצעים הכול במהירות וביעילות רבה והתקלה באה על תיקונה באופן כמעט מידי.
  • מלאי – חברת ברוך ובניו מחזיקה במלאי עצום של חלקי חילוף ושמשות לטרקטורים ולמחפרים מכל סוג.
  • ביטוח – החברה עובדת עם כל חברת הביטוח המוכרים בארץ.

  לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!

  התקנת שמשה למחפרון על ידי חברת ברוך ובניו

  שמשה למחפרון, או יותר נכון "מעמיס דו כפי" זוהי בעצם הזכוכית המקיפה את תא הנהג. המחפרון הינו כלי הנדסי הדומה מאוד לטרקטור וקיימות לו ווריאציות שונות המיועדות לעבודות שונות ולסביבות עבודה משתנות. לכלי רכב זה יש 2 כפות, אחת קדמית ואחת אחורית, וניתן להתקין על הזרוע במקום היעה הקטן מקדח לחפירת בורות וקידוחים, פטיש הידראולי, צבת או מדחס. בהתאם לתוספות השונות, השמירה על השמשה צריכה להיות מוקפדת בהתאם. חברת ברוך ובניו מספקת שירות של תיקון והחלפת שמשות לרכבי עבודה שונים וביניהם מחפרונים וזאת באופן מקצועי, אמין ואיכותי.

  שמשה למחפרון – דברים שצריך לשים לב אליהם

  שמשה למחפרון אינה שמשה רגילה. למעשה, מדובר בזכוכית מבוצרת וחזקה במיוחד, החסינה מפני פגיעות שרכב פרטי רגיל היה יכול להינזק מהן. זאת מפני שמחפרון עובד בשטח עבודה עם סיכונים רבים של פגיעות מחומרים כמו אבנים, לכלוך, אבק ופסולת בניין. כשעובדים עם מחפרון יש לוודא את תקינותם וכשירותם של החלקים השונים ובמיוחד את מצב השמשות. שמשות לא תקינות מסכנות לא רק את נהג הכלי אלא גם את כל מי שנמצא סביבו. להלן מספר דגשים שצריך לשים לב אליהם בכל הנוגע לשמשת המחפרון:

  • שמרו על ניקיון השמשה- לכלוך ואבק יכולים להצטבר על השמשות בכל יום עבודה, ולא תמיד יש כוח ורצון לנקות אותם מהם. ייתכן והלכלוך יכסה על סדקים או שברים פוטנציאלים והניקיון מהלכלוך יכול לחשוף אותם מבעוד מועד. הקפידו לשמור על ניקיון שמשות הכלי לעתים תכופות יותר על מנת לאתר נזקים אפשריים.
  • הפועלים חייבים להקפיד על נהלי הבטיחות – כמו כל עובד בשטח, גם מי שעולה על המחפרון חייב לשמור על אמצעי הזהירות השונים. שימוש לא נכון בכלי מבפנים או מבחוץ עלול להסתיים בנזק לשמשה. אחרי הכל היא באה להגן על היושב מבפנים.
  • ודאו שהחומר ממנו שמשת המחפרון עשויה הינה איכותית וחזקה באופן שתעמוד בתנאי הסביבה בה עובדים. לצערנו יש אנשים שמעדיפים לזלזל ולהרכיב שמשה זולה ולא איכותית. צריך לקחת בחשבון שמדובר בבטיחות הפועלים ונעשה הכל על מנת להימנע מפגיעה בחיי אדם.

  שמשות מתקנים אצל ברוך ובניו

  אם גם אתם רוצים לבדוק, לתקן ולהחליף את השמשות הישנות של המחפרונים שלכם, אז חברת ברוך ובניו היא הכתובת הנכונה בשבילכם. חברה זו עם ותק וניסיון של מעל 50 שנה בכל הקשור לענף זה של החלפת שמשות תעשה עבורכם את המיטב ותספק לכם שירות אדיב, מקצועי ומהיר.

  <
  שיחה מהירה
  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
  Call
  WhatsApp chat