אבשלום גיסין 67, פתח תקווה

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

  זכוכית

  כאשר אנו מתבוננים בכלי רכב, יוקרתי ככל שיהיה, אם השמשה שלו תהיה מנופצת – כל הערך שלה ירד בעינינו. מפריע לנו מאוד מהבחינה האסתטית, מראה של רכב שהשמשה שלו אינה שלמה. בדומה למשקפיים סדוקות – שפוגמות מאוד במראה האסתטי של האדם. אך לא רק מסיבה זו חשוב כל כך לשמור על השמשות שלמות, אלא גם ובמיוחד בגלל השמירה על בטחון הנהג וביטחונם של הולכי הרגל ושל הנוהגים האחרים בכביש – כי כאשר השמשה אינה תקינה, סדוקה או פגומה,  היא עשויה לפגוע בריכוז וביישוב הדעת של הנוהג בה ועשויות להיגרם תאונות או פגיעות שונות.

  היכן נוכל לתקן שמשה שבורה לכלים כבדים?

  כאשר הרכב שבו נדרש התיקון אינו כלי רכב קטן וסטנדרטי, אלא כלי כבד כמו טרקטור או שופל, או כאשר השמשה הנדרשת היא עבור מנוף או מחפרון, נדרשת מומחיות רבה בהחלפתה, היות וחלון לטרקטור הוא ממש לא כמו שמשה של רכב רגיל וכן ההתאמה המושלמת כמו גם ההתקנה הנכונה של השמשה בהתאמה לכלי שבו הוא נדרש היא קריטית ממש במקרים אלו.

  ברוך ובניו – זוהי הכתובת שלכם!

  כאשר אתם מחפשים את זכוכית  – חברת ברוך ובניו תהיה עבורכם הכתובת המושלמת! החברה המעסיקה צי שלם של רכבי שירות המעניקים ללקוחות את השרות המושלם בכל מקום, כאשר המלאי שברשותה מכסה את כל הדגמים שקיימים בישראל! (מעל ל – 30.000 דגמים שונים!)

  חשוב שתדעו כי העסק קיים זה כמעט 60 שנה כאשר הוותק והניסיון הרב מדרג אותם בכמה רמות מעל כולם.

  אז אם אתם זקוקים לשרות של זכוכית  – פנו אל חברת ברוך ובניו. החברה הגדולה והוותיקה ביותר המעניקה שרות אדיב ומקצועי לכלל לקוחותיה. הצטרפו גם אתם למעגל המרוצה!

  מאמרים נוספים

  שמשה למחפרון מגנה על הנהג

  חברת ברוך ובניו מציעים לכם שירות של החלפת שמשה למחפרון בכל מקרה...

  קראו עוד

  איך מחליפים שמשה לטרקטור?

  החלפה של שמשה לטרקטור חייבת להתבצע על ידי אנשי מקצוע אשר מוכשרים...

  קראו עוד

  זכוכית לבובקט

  חברת ברוך ובניו יכולה לספק בעבורכם שירות של החלפת זכוכית...

  קראו עוד