אבשלום גיסין 67, פתח תקווה

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

  זכוכית לבובקט

  חברת ברוך ובניו יכולה לספק בעבורכם שירות של החלפת זכוכית לבובקט. בעוד מוסכים שונים וזגגים רבים לא מתעסקים עם מכונות כבדות, הרי שחברתנו יכולה לספק את שירותי הזגגות המקצועיים ביותר בישראל לכלי צמ"ה. החל משנת 1958 חברתנו מעניקה שירותי זגגות לקהל לקוחות רחב. אנו מקפידים על ביצוע של עבודה מקצועית ומדויקת אשר תאפשר לכם לחזור לעבודה בהקדם האפשרי ללא עיכובים נוספים.

  החלפת זכוכית לבובקט על ידי המקצוענים בלבד

  כשעומד על הפרק תיקון של זכוכית לבובקט אין מקום לטעויות. על מנת לשמור על הבטיחות שלכם ושל עובדים והציוד שלכם כל סוג של עבודה אשר מתבצעת על הבובקט חייבת להיות על ידי אנשי מקצוע מנוסים בתחומם. הבובקט הוא למעשה חלק בלתי נפרד כיום מכל אתר בניה בכל רחבי הארץ. כך ששמירה על תקינותו הינה הכרחית לשם המשך עבודה בצורה בטוחה בשגרה.

  זכרו כי ברגע שנפגעה זכוכית בובקט, לא תוכלו להמשיך ולעבוד עליו עד לתיקונו של מחדל הבטיחות הזה. על מנת שהמצב ייפתר יהיה עליכם למצוא את חברת הזגגות אשר מתמחה בתחום זה ישירות. אל תתפשרו על עבודה חובבנית אשר עלולה לגרום לכם ולציוד שלכם נזקים עתידיים אשר עשויים לסכן גם את הבטיחות של המפעילים של הבובקט.

  שירות בכל רחבי הארץ

  חברת ברוך ובניו מעמידים לרשותכם צי של ניידות שירות הכולל אנשי צוות מקצועיים אשר מוכנים לבצע כל עבודת תיקון או החלפה של שמשות כלי צמ"ה השונים. בין אם מדובר על שופלים, טרקטורים חקלאיים, מלגזות או אפילו מכבשים, הרי שצוות העובדים המקצועיים שלנו מוכשרים בצורה יסודית על מנת להיות מסוגלים להעניק לכם את השירות האיכותי ביותר. ניידות השירות שלנו מעניקות שירות תיקון והחלפת שמשות בכל רחבי הארץ, מן הצפון הרחוק ועד הדרום המדברי. צרו קשר עוד היום על מנת לשגלות עוד על מגוון השירותים אותם אנו יכולים להציע לכם.

  זכוכית לבובקט

  לפני יותר משבעים שנה, זוג אחים מצפון דקוטה עלה על רעיון נפלא. האחים לואי וסיריל קרל היו בעלים של מוסך קטן וביום אחד הופיע אצלם במוסך חוואי מקומי אשר תיאר בפניהם את הקשיים שלו בתור חקלאי. עיקר טענתו הייתה כי אין ברשותו כלי רכב קטן ואפקטיבי, כזה שיאפשר לו לבצע עבודות שונות בתוך האסם בלי להסב נזק לבעלי החיים ולמבנים השונים בפנים. זה היה הרגע בו צמד האחים הגו את כלי הרכב הראשון מחברת בובקט. הם יצרו דחפור קטן עם שלושה גלגלים, כזה שיאפשר לבעלי משקים חקלאים לבצע עבודות מורכבות בתא שטח קטן. היום, אנחנו מדברים על פטנט שכבר מזמן כבש את העולם. בין אם אתם עובדי חקלאות ובין אם אתם עובדים בענף הבניה, אנחנו רוצים לתת לכם כמה טיפים לבחירה מוצלחת של זכוכית לבובקט.

  מה נבדוק בבחירה של זכוכית לבובקט

  ראשית, אנחנו תמיד נרצה להבין מה הצרכים של העובדים בשטח. לצורך העניין, המענה אותו ניתן עבור בעל משק חקלאי המחזיק בובקט לצרכים מינורים, יהיה מענה אחר מזה שנעניק לחברה גדולה בענף הבניה. זכוכית לבובקט צריכה להיות בעלת מספר תכונות חשובות:

  1. היא צריכה להחזיק מעמד לאורך זמן: הרי כולנו יודעים כי העבודה לא מתקיימת בשטח סטרילי. הכל יכול להיות ואנחנו לא רוצים להוביל לכך שכל עבודה פשוטה תשאיר סדקים על הזכוכית ותאלץ אותנו להגיע שוב למקצה שיפורים.
  2. היא יכולה לשמש בתור מבודד רעשים משמעותי: היום, זכוכית לבובקט לא צריכה לשמש אותנו רק כדי לשפר את שדה הראיה של העובד על המכשיר, אלא, היא יכולה לשמור על הבריאות של העובד ולחסום את הרעש המאסיבי של העבודה. זה שיכול לעשות נזקים משמעותיים לאורך הזמן.
  3. נרצה לבחור בזכוכית המתאימה לכלי הרכב עצמו: לאורך השנים, כלי הרכב של חברת בובקט עברו שינויים. עלינו להתאים זכוכית לבובקט באופן כזה שיתאים לכלי הרכב באופן הטוב ביותר.

  למה כדאי לכם לבחור דווקא בנו

  חברת 'ברוך ובניו זגגות טרקטורים', היא חברה אשר יש לה מקום בבניין הארץ הזו, שכן החברה פעילה משנת 1958. נשמח לשרת אתכם במהירות בכל מקום בו אתם נמצאים. לפרטים ולשיחת ייעוץ ראשונית, אנחנו ממתינים בטלפון ובאתר.

  מאמרים נוספים

  שמשה למחפרון מגנה על הנהג

  חברת ברוך ובניו מציעים לכם שירות של החלפת שמשה למחפרון בכל מקרה...

  קראו עוד

  איך מחליפים שמשה לטרקטור?

  החלפה של שמשה לטרקטור חייבת להתבצע על ידי אנשי מקצוע אשר מוכשרים...

  קראו עוד

  זכוכיות מנופים

  החלפה של זכוכיות מנופים באופן מקצועי ויעיל יכולה להתבצע רק...

  קראו עוד