ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

  זכוכיות מנופים

  החלפה של זכוכיות מנופים באופן מקצועי ויעיל יכולה להתבצע רק על ידי חברת ברוך ובניו. חברתנו הוקמה בשנת 1958 על ידי ברוך קפילוטו כעסק משפחתי חם אדיב ומקצועי, וכיום כוללת שני סניפים וצי ניידות שירות אשר נותנות מענה מקצועי בשטח לכל הכלים בהם התגלה שבר בשמשה.

  מתקנים זכוכיות מנופים בשטח

  בכל מקרה בו אתם מגלים כי זכוכיות מנופים שבורות, אתם חייבים לעצור את עבודתכם על המנוף על מנת שלא לחרוג מכללי הבטיחות. עבודה על מנוף בשעה שהשמשות שלו סדוקות או שבורות יכולה להיות מסוכנת, הן לנהג והן לכל הסביבה שלו. על מנת שתוכלו לחזור במהרה אל עבודתכם, צרו קשר בהקדם עם חברה אשר מתמחה בתחום הזגגות לכלי צמ"ה, אשר תגיע למקום בו אירעה התקלה ויבצעו את התיקונים הנדרשים בכדי לאפשר לכם לחזור לעבודה.

  המנופים לרוב גדולים ומסורבלים להעברה. על כן חשוב לוודא כי חברת הזגגות אליה אתם פונים יכולה להגיע לשטח על מנת לתקן את הליקויים שנוצרו. חברתנו מחזיקה מלאי של שמשות אשר יכולות להתאים לכלי רכב מיוחדים שונים, זאת בנוסף לצי ניידות שירות אשר ערוכות להגיע לכל מקום בארץ, מן הצפון ועד לדרום, ולבצע את החלפת הזכוכיות הנדרשות. העבודה בשטח כוללת אתגרים רבים, על כן ברוך ובניו מקפידים על הענקת הכשרה יסודית לכל צוות העובדים, על מנת שיוכלו לתפקד בצורה היעילה והמקצועית ביותר בשטח עצמו ולספק בעבורכם את השירות האיכותי ביותר.

  שירות זגגות מקצועי לכלי צמ"ה

  חברת ברוך ובניו מעניקים שירות של תיקון והחלפת שמשות וזגוגיות למגוון רחב של כלי צמ"ה. זאת לרבות מנופים, טרקטורים, מחפרונים, שופלים, באגרים, בובקט ועוד. חברתנו מחזיקה במלאי הגדול בארץ של שמשות, זאת על מנת שנוכל לתת את המענה המהיר והיעיל ביותר עבוד כל צרכי הזגגות שלכם. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר ולגלות עוד על מגוון הפרויקטים בהם עסקנו במהלך השנים. הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולספק מענה מקצועי ומדויק עבור כל שאלה שתתעורר בנושא.

  כאן תופיע כותרת

  צורו איתנו קשר כבר עכשיו!

   מאמרים נוספים

   שמשה למחפרון מגנה על הנהג

   חברת ברוך ובניו מציעים לכם שירות של החלפת שמשה למחפרון בכל מקרה...

   קראו עוד

   איך מחליפים שמשה לטרקטור?

   החלפה של שמשה לטרקטור חייבת להתבצע על ידי אנשי מקצוע אשר מוכשרים...

   קראו עוד

   זכוכית לבובקט

   חברת ברוך ובניו יכולה לספק בעבורכם שירות של החלפת זכוכית...

   קראו עוד