אבשלום גיסין 67, פתח תקווה

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

  זגגות טרקטורים

  כל נהג יודע, שהשמשה של הרכב אינה עשויה מחומר עמיד לנצח. השמשה עשויה להיפגע, להיסדק ואף להתנפץ. לשם כך ישנם הרבה זגגי רכב המציעים לנו את שירותיהם ומחליפים במומחיות (כזו או אחרת…) את השמשה שלנו על מנת שנוכל להמשיך להתנייד בבטחה עם כלי הרכב שלנו על הכביש.

  אך כאשר מדובר בשמשה לטרקטור – הסיפור שונה לגמרי. כאן אנו זקוקים למומחים של חברת ברוך ובניו. היות ולא כל זגג רכב מחזיק במלאי שמשות מתאימות לטרקטורים ואף אלו המציעים שמשות כאלה, לא תמיד יחזיקו ברשותם את כל הדגמים הקיימים, והיות שההתאמה המושלמת של השמשה הינה חשובה ואף קריטית למדי, לא נוכל להתפשר על משהו פחות ממושלם.

  זגגות טרקטורים – פונים רק אל המומחים!

  הבנו כי כאשר המדובר הוא בכלי רכב כבד, הבעיה גדולה יותר ונדרשת התאמה מושלמת שלא תמיד קל למצוא, לכן חשוב לדעת ולהכיר את הסניפים של ברוך ובניו.

  ברוך קפילוטו הקים את החברה לפני כשישה עשורים. הסניפים יחד עם רכבי השירות מציעים ללקוחות שירות מהיר ויעיל בכל מקום של שבר בשמשה. כאשר אתם פונים אל ברוך ובניו, הטרקטור יטופל במהירות והשמשה תוחלף בחדשה במהירות רבה.

  אז ממש כמו במשקפיים – כאשר הזגוגית נסדקת – לא תמשיכו להרכיב כך את המשקפיים עד לתיקון? כך בדיוק תוכלו לנהוג במקרה של סדק בשמשת הטרקטור. אין צורך למשוך עוד קצת עם השבר או הסדק, הזמן – במקרה הזה – לא יועיל ואולי אף יזיק… חובה לטפל בתקלה ויש לכם אל מי לפנות, ואף לקבל טיפול ותיקון במהירות שיא!

  מלאי עצום של שמשות לכל הטרקטורים הקיימים בישראל לצד מומחיות בעבודת ההתקנה תוכלו למצוא רק אצל חברת ברוך ובניו, החברה הגדולה והוותיקה בישראל. אז אל תהססו! בכל מקרה של חיפוש זגגות טרקטורים – זכרו, ברוך ובניו לשירותכם!

  מאמרים נוספים

  שמשה למחפרון מגנה על הנהג

  חברת ברוך ובניו מציעים לכם שירות של החלפת שמשה למחפרון בכל מקרה...

  קראו עוד

  איך מחליפים שמשה לטרקטור?

  החלפה של שמשה לטרקטור חייבת להתבצע על ידי אנשי מקצוע אשר מוכשרים...

  קראו עוד

  זכוכית לבובקט

  חברת ברוך ובניו יכולה לספק בעבורכם שירות של החלפת זכוכית...

  קראו עוד