השאירו את הפרטים הבאים

ונחזור אליכם בהקדם

  אפשר לסגור, תודה

  תקועים? השארת פרטים מהירה

  החלפת שמשות לשופל

  המחפרון, המכונה גם מעמיס דו-כפי , ומוכר יותר בשמו הפשוט – "שופל" או "טרקטור", הינו כלי צמ"ה שכולל יעה קדמי ועוד מחפר קטן בירכתיים, שהם מותקנים על גביו של מרכב טרקטור ייעודי. יחסית לשאר כלי צמ"ה אחרים, כמו דחפורים או מחפרים, המחפרונים קטנים לעומתם, הקומפקטיות הזו, יחד עם מגוון הפעולות שהמחפרונים יכולים לבצע, הפך אותם לכלי הצמ"ה השימושיים והנפוצים ביותר באתרי בנייה, בתחזוקה שוטפת של כבישים במיזמי הנדסה עירוניים ובתשתיות אורבניות.

  כמו כל כלי רכב, גם השופל דורש תחזוקה שוטפת, ובייחוד בעת תקלה כמו ניפוץ שמשה וכדומה.

  מי מטפל בשופל התקול?

  לא בכל מוסך ולא כל זגג רכב ידע לטפל בשופל התקול. חלקי החילוף המיוחדים לצד האומנות הנדרשת בכלים מעין אלו, אינם מצויים אצל כל זגג רגיל. לשם כך יש להגיע אל החברה המתמחה בתחום הספציפי של כלים כבדים באופן מיוחד. ואכן, ישנה חברה כזו! חברת ברוך ובניו מציעה – בין שאר השירותים שלה, גם החלפת שמשות לשופל. חברת ברוך ובניו מבצעים את המלאכה במהירות ועל הצד הטוב ביותר.

  מספר עובדות על חברת ברוך ובניו:

  • חברת ברוך ובניו הינה חברה ותיקה, היא קיימת בשוק משנת 1958 כלומר כמעט 60 שנה! זה אומר – כי לאחר כל כך הרבה שנים בשוק, היא ודאי מסוגלת להתגבר בקלות על כל בעיה או תקלה.
  • חברת ברוך ובניו מחזיקה ברשותה מלאי ענק של חלקי חילוף ושמשות לשופלים ושאר רכבים כבדים. הם מכסים עד 30.000 דגמים של רכבים כבדים הקיימים בישראל.
  • לברוך ובניו 2 סניפים בארץ וצי גדול של צוות מורחב המציע את שירותי הזגגות בכל מקום בה נדרשת החלפת שמשות לשופל.

  אם גם אתם נזקקים לשירות מעין זה, מהרו ליצור עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

  החלפת שמשות לשופל על ידי חברת ברוך ובניו

  החלפת שמשות לשופל אחת לכמה זמן היא דבר מאוד מתבקש. השקם והערב עובדים הטרקטורים באתרי הבניה ומעמיסים חומרים כבדים כמו ערמות חול, אבנים ושאר פסולת בניה, שעלולים מדי פעם לעוף אל השמשות ולגרום להן נזק כתוצאה מהנפת המחפרים. מפאת האינטנסיביות של העבודה והשימוש בכלי זה מומלץ ביותר לבדוק את מצבן של השמשות ולוודא שהן תקינות ללא סימנים שיכולים לסכן את בטיחותו של נהג הטרקטור. חברת ברוך ובניו מומחים להחלפת שמשות לטרקטורים מסוגים שונים, ובמקרה של רצון להחליף, פניה אליהם לקבלת שירות תהיה חכמה ביותר.

  החלפת שמשות לשופל – עד כמה זה נחוץ

  אין כמעט אתר בניה שלא רואים שם לפחות טרקטור שופל אחד. כלי עבודה זה נחשב לנפוץ ביותר בפרויקטים שונים של בניה וכריה ומטבע הדברים גם זה שהכי פגיע מתוקף היותו שם כל הזמן יותר משאר כלי העבודה הכבדים האחרים. לכן, זה נחוץ מאוד לבצע הערכת מצב ובדיקת השמשות של כל הכלים העובדים בשטח ובמיוחד השמשות של השופל. כשמתכננים להחליף שמשות ישנות ופגומות בחדשות צריך מאוד להתחשב בדברים הבאים העשויים להיות קריטיים להמשך תפקודו של הטרקטור:

  • בחירה בחברה הנכונה לטיפול – מדובר בהחלפת שמשות מקצועית ומיוחדת, לא של רכב פרטי וגם לא של אוטובוס. מדובר בכלי עבודה שנחשף יום יום לתנאי שטח לא פשוטים ולכן התקנה של השמשות צריכה להיעשות באופן המקצועי ביותר. חברת ברוך ובניו מומחים כבר שנים רבות בטיפול והחלפת שמשות לשופלים מסוגים שונים והם יודעים בהחלט איך לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.
  • בחירה בחומרים האיכותיים ביותר – שמשת הטרקטור צריכה להיות חסינה מפני פגיעות שונות כמו תנאי מזג אוויר וכמובן בראש ובראשונה לפגיעות אבנים וחומרי פינוי כבדים אחרים שיכולים לסכן את שלום הנהג. חברת ברוך ובניו עובדת רק עם החומרים האיכותיים והחזקים ביותר, כך שמבחינה זו תוכלו להיות רגועים.
  • הסבר וייעוץ לגבי תחזוקה שוטפת – לאחר ההרכבה של השמשות מומלץ ביותר לדבר עם המתקין לגבי אופן השימוש הבטיחותי הנכון ביותר לטרקטור. חברת ברוך ובניו תשמח לתת יעוץ לגבי זה.

  שמשות לשופל מחליפים רק אצל המקצוענים

  יש לכם סדקים בשמשת השופל? אל תשאירו את המצב כפי שהוא. חוסר טיפול מוקדם עלול להסתיים חלילה באסון ובנזק לאדם ולרכוש. פנו אל חברת ברוך ובניו וקבלו שירות מהיר במקום על הצד הטוב ביותר. התקשרו עוד היום וקבלו הצעת מחיר נוחה ואטקרטיבית.

  <
  שיחה מהירה
  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
  Call
  WhatsApp chat