השאירו את הפרטים הבאים

ונחזור אליכם בהקדם

  אפשר לסגור, תודה

  תקועים? השארת פרטים מהירה

  החלפת שמשות לשופל

  המחפרון, המכונה גם מעמיס דו-כפי , ומוכר יותר בשמו הפשוט – "שופל" או "טרקטור", הינו כלי צמ"ה שכולל יעה קדמי ועוד מחפר קטן בירכתיים, שהם מותקנים על גביו של מרכב טרקטור ייעודי. יחסית לשאר כלי צמ"ה אחרים, כמו דחפורים או מחפרים, המחפרונים קטנים לעומתם, הקומפקטיות הזו, יחד עם מגוון הפעולות שהמחפרונים יכולים לבצע, הפך אותם לכלי הצמ"ה השימושיים והנפוצים ביותר באתרי בנייה, בתחזוקה שוטפת של כבישים במיזמי הנדסה עירוניים ובתשתיות אורבניות.

  כמו כל כלי רכב, גם השופל דורש תחזוקה שוטפת, ובייחוד בעת תקלה כמו ניפוץ שמשה וכדומה.

  מי מטפל בשופל התקול?

  לא בכל מוסך ולא כל זגג רכב ידע לטפל בשופל התקול. חלקי החילוף המיוחדים לצד האומנות הנדרשת בכלים מעין אלו, אינם מצויים אצל כל זגג רגיל. לשם כך יש להגיע אל החברה המתמחה בתחום הספציפי של כלים כבדים באופן מיוחד. ואכן, ישנה חברה כזו! חברת ברוך ובניו מציעה – בין שאר השירותים שלה, גם החלפת שמשות לשופל. חברת ברוך ובניו מבצעים את המלאכה במהירות ועל הצד הטוב ביותר.

  מספר עובדות על חברת ברוך ובניו:

  • חברת ברוך ובניו הינה חברה ותיקה, היא קיימת בשוק משנת 1958 כלומר כמעט 60 שנה! זה אומר – כי לאחר כל כך הרבה שנים בשוק, היא ודאי מסוגלת להתגבר בקלות על כל בעיה או תקלה.
  • חברת ברוך ובניו מחזיקה ברשותה מלאי ענק של חלקי חילוף ושמשות לשופלים ושאר רכבים כבדים. הם מכסים עד 30.000 דגמים של רכבים כבדים הקיימים בישראל.
  • לברוך ובניו 2 סניפים בארץ וצי גדול של צוות מורחב המציע את שירותי הזגגות בכל מקום בה נדרשת החלפת שמשות לשופל.

  אם גם אתם נזקקים לשירות מעין זה, מהרו ליצור עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

  <
  שיחה מהירה
  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
  Call
  WhatsApp chat