אבשלום גיסין 67, פתח תקווה

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

  החלפת שמשות לטרקטור חקלאי יכולה למנוע אסון

  חברת ברוך ובניו מעניקה שירות של החלפת שמשות לטרקטור חקלאי בכל רחבי הארץ. בין אם אתם נמצאים בצפון או בדרום, ניידות השירות שלנו יעמדו לשירותכם ויבצעו את החלפת השמשות הנדרשות באופן המקצועי והמהיר ביותר. הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם, לענות על כל שאלה בנושא ולסייע בהענקת פתרון מהיר ומקצועי לכל בעיה שעלולה להתעורר, זאת מתוך מטרה לאפשר לכם לחזור במהרה אל עבודתכם בלא עיכובים מיותרים נוספים.

  בשעה שאתם מגלים כי השמשות בטרקטור שלכם אינן תקינות, אתם תאלצו לעצור באופן מיידי את העבודה בו. הפעלת ציוד מכני הנדסי בשעה שהשמשות אינן תקינות הינה מתכון לאסון. שדה הראייה של מפעיל המכונה יהיה מוגבל ועל כן הוא לא יוכל לבצע את עבודתו כראוי, בו בזמן שפעולה זו עלולה לסכן את שלומו ואת שלום כל האנשים אשר סובבים אותו.

  החלפת שמשות לטרקטור חקלאי הינה משימה מורכבת אשר חייבת להתבצע על ידי אנשים המוכשרים באופן מדויק לסוג עבודה זה. שהרי רק כך תוכלו להיות בטוחים כי העבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר. בדיוק כמו בכל כלי רכב אחר, השמשה הינה חיונית לשם עבודה ונסיעה באופן בטוח. בהעדרה אנו מסתכנים בהסחת דעתו של הנהג עקב שברי הזכוכית ועל כן, בפגיעה בציוד ובאנשים אשר נמצאים סביב.

  חברת ברוך ובניו לשירותכם תמיד

  חברת ברוך ובניו הוקמה בשנת 1958 ומאז משמשת כמובילה בתחום הזגגות לכלי צמ"ה השונים בישראל. חברתנו זמינה לכם תמיד ומתחייבת להגיע לכל מקום בו אתם מגלים כי התרחשה תקלה בזגוגיות. אנו מבינים כי בשעה שכלי עבודה עיקרי שלכם נפגע, עבודתכם מתעכבת ואתם עלולים לספוג הפסדים כספיים. על כן, אנו מחזיקים בצי של ניידות שירות אשר יוכלו להגיע למיקום שלכם ולבצע את התיקונים הנדרשים על ידכם. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר, והצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם את כל המידע המקצועי לו אתם זקוקים.

  מאמרים נוספים

  שמשה למחפרון מגנה על הנהג

  חברת ברוך ובניו מציעים לכם שירות של החלפת שמשה למחפרון בכל מקרה...

  קראו עוד

  איך מחליפים שמשה לטרקטור?

  החלפה של שמשה לטרקטור חייבת להתבצע על ידי אנשי מקצוע אשר מוכשרים...

  קראו עוד

  זכוכית לבובקט

  חברת ברוך ובניו יכולה לספק בעבורכם שירות של החלפת זכוכית...

  קראו עוד