השאירו את הפרטים הבאים

ונחזור אליכם בהקדם

  אפשר לסגור, תודה

  תקועים? השארת פרטים מהירה

  החלפת שמשות לבאגר

  הבאגר שהוא בעצם המחפר שמוכר יותר בשמו האירופאי – "באגר" הינו כלי רכב הקיים בכמה גדלים כאשר מטרות השימוש בו שונות ומגוונות החל מכריית בורות רחוב קטנים לצורך תיקוני תשתיות או שיפוצים וכלה במחפרים המיועדים לחפירה במכרות ענק. הבאגר מטבע הדברים חשוף לפגיעה היות והוא נמצא בחברת כלים כבדים ואבנים, כך שהשמשה העשויה כמובן מחומר שביר, עשויה להתנפץ או להיסדק ובמקרה שכזה יש לתקנה או להחליפה באחרת.

  איפה נמצא החלפת שמשות לבאגר?

  כאשר נדרשת החלפת השמשה לבאגר, לא נוכל לפנות אל זגג רגיל. הבאגר דורש מומחיות אחרת לגמרי ומובן שגם ציוד ייעודי וייחודי יחד עם התאמה מושלמת של השמשה. כאשר מזלזלים בעבודה הנדרשת ולא מבצעים אותה במקום הנכון – או אז התיקון לא יהיה מושלם והעבודה לא תהיה יעילה.

  חברת ברוך ובניו מציעה החלפת שמשות לבאגר

  ישנה חברה ותיקה מאוד בישראל שהוקמה לפני עשרות שנים (היא הוקמה בשנת 1958 – כלומר לפני מעל ל – 55 שנה!) על ידי ברוך קפילוטו, אשר במהלך שנות קיומה הספיקה לצבור הרבה מאוד ניסיון לצד מקצועיות רבה שנרכשה במהלך השנים הללו ויחד עם בניו מציע ברוך ללקוחותיו 'הכבדים' – כלומר – אלו שברשותם כלים כבדים כמו טרקטורים, מחפרים שונים מנופים ועוד, שרות של החלפת שמשות. מובן שלשם כך מחזיקים בסניפי ברוך ובניו מלאי עצום של שמשות וחלקי חילוף למגוון גדול של דגמי המחפרים למיניהם כאשר רכבי השרות הרבים שברשותם מבצעים את התיקונים הנדרשים ביעילות מקצועית מרבית.

  אז זכרו, בכל מקרה של פגיעה בשמשת הבאגר, יש אל מי לפנות. חברת ברוך ובניו מגיעה במהירות ופותרת כל תקלה ביעילות רבה. לכן – אל תהססו! בכל מקרה של שבר או פגיעה בשמשות הבאגר, פנו מיד אל חברת ברוך ובניו והבעיה תיפתר מיד.

   

  החלפת שמשות לבאגר – לעבודה בטוחה

  הבאגר, או בשמו העברי "מחפר", הינו כלי עבודה הנדסי המיועד לעבודות בניה מאסיביות שונות כמו שיפוצים של תשתיות עירוניות ועבודות כריה למיניהן. זהו כלי רכב גדול וכבד ביותר שמטבען של סוג העבודות שהוא מבצע, חשוף לפגיעות ולסכנות של ניפוץ וסידוק שמשות מאבנים ושאר סוגי פסולת המפונה בכף. שמשה מנופצת בבאגר הינה תקלה חמורה וליקוי עבודה שאינו מאפשר המשך עבודה בטיחותי עבור המפעיל שלו. אצל חברת ברוך ובניו תוכלו לקבל שירות אמין ומקצועי בהחלפת השמשות של המחפר ושאר הכלים הכבדים.

  דברים שחשוב לדעת לפני שעושים החלפת שמשות לבאגר

  למרות שניתן לחשוב שאפשר לקרוא לכל חברת זגגות אחרת שעוסקת בהתקנות שמשות לרכבים, בשביל להחליף שמשות לבאגר צריך לפנות באופן מיוחד למומחים בתחום הזה ספציפי. לא מדובר בשמשה רגילה של רכב. באגר הינו כלי הנדסי כבד שנעשה בו שימוש בעבודות שטח כבדות ומורכבות והשמשה חייבת להיות מתאימה. להלן כמה נקודות שצריך להתחשב בהן לפני שמחליפים שמשות חדשות לבאגר:

  • סוג המחפר – כאמור, צריך לקחת בחשבון ששמשות של רכבי עבודה כבדים שונים בתכלית משמשות של רכבים אחרים כמו מכוניות, טנדרים או אפילו אוטובוסים. יתר על כן צריך לבחור ספציפית מבין השמשות המתאימות לרכבי הנדסה ועבודות שטח רק את השמשות המתאימות לבאגרים ורק כאלה שיתאימו לדגם הספציפי. יש להתחשב בסוג המחפר ובהוראות היצרן המנחות לגבי נושא התקנות שמשות חלופיות.
  • איכות החומר – חשוב שהשמשה תהיה חזקה, עמידה ועבה דיו כך שתתאים לאופי העבודה הנוקשה של באגר. השמשה צריכה להיות חזקה מספיק בכדי להתמודד מול ספיגה ישירה של שאריות חומרי בניה, חול ואבנים שמועפות לעברה.
  • מומחיות המחליף- לא מספיק שהחומר יהיה איכותי וטוב, צריך גם שהמתקין ידע את העבודה שלו. מתקין שמשות הבאגר צריך להיות מיומן ומקצועי על מנת שיוכל לעשות את המיטב ולהתקין את השמשות בצורה הבטיחותית והיעילה ביותר.

  להחליף שמשות אצל המקצוענים

  אם גם לכם חשובים בריאותם ובטיחותם של העובדים שלכם ורכבי העבודה שלכם אתם חייבים לדאוג ששמשות הבאגר באתר הבניה או העבודה יהיו תקינות ובטיחותיות. מעוניינים להחליף את הישנות בחדשות? פנו אל חברת ברוך ובניו. לחברה זו ותק וניסיון רב שנים בכל תחום חילוף השמשות של רכבי עבודה הנדסיים כמו באגרים, טרקטורים ועוד. פנו אליהם עוד היום וקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

   

  <
  שיחה מהירה
  קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
  Call
  WhatsApp chat