אבשלום גיסין 67, פתח תקווה

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

  איך בוחרים בחברה מקצועית לשם החלפת שמשות לשופל?

  החלפת שמשות לשופל, הידוע גם בשם יעה אופני, הינה אחת מהשירותים המגוונים שמעניקה חברת ברוך ובניו. השופל, בפשטות הוא מעין טרקטור, כאשר זרועו הקדמית היא למעשה יעה כאשר תפקידה הוא לחפור עפר או חצץ ולהעבירו ממקום למקום. השופלים נפוצים בתעשיות שונות ומגוונות משום שזהו למעשה כלי עבודה יעיל אשר עושה את עבודתו באופן משביע רצון. חברתנו עוסקת בין השאר גם בהענקת שירותי זגגות לבאגרים, מנופים, טרקטורים חקלאיים ועוד. צרו קשר על מנת לגלות עוד על מגוון השירותים אשר חברתנו יכולה לספק.

  אנו נזדקק לשירות של החלפת שמשות לשופל ברגע בו נגלה כי השמשה סדוקה או שבורה, או שמה קיימים עליה גורמים אשר חוסמים את שדה ראייתו של הנהג. אופי העבודה של השופל למעשה חושף אותו לפגיעות רבות. על כן חשוב לוודא כי אתם מקפידים על תחזוקה של השמשות בשגרה. לעיתים ייתכן ותזדקקו לשירותי זגגות מקצועיים, אך במצבים הללו חשוב לוודא כי אתם בוחרים בחברת זגגות מקצועית אשר יכולה לענות על הקריטריונים הבאים:

  • חברת אשר מתמחה בזגגות כלי צמ"ה.
  • חברה בעלת ניסוין רב בתחום.
  • חברה אשר מעניקה שירות בשטח לתקלות שונות.
  • חברה אשר עושה שימוש בחומרים איכותיים, כך שעבודה תחזיק מעמד למשך זמן רב.
  • חברה אשר מחזיקה מלאי של חלקי חילוף ושמשות בארץ, כך שלא תאלצו לחכות זמן רב לביצוע העבודה עקב מחסור בחלקים.

  ברוך ובניו מעניקים שירות בכל רחבי הארץ

  חברת ברוך ובניו הוקמה בשנת 1958 ע"י ברוך קפילוטו כעסק משפחתי חם אדיב ומקצועי. מאז ועד היום החברה גדלה באופן משמעותי והיום היא כוללת 2 סניפים בארץ וצי ניידות שירות הנותנות מענה בשטח לכל הכלים שבהם שבר שמשה. ניידות השירות והצוות המקצועי שלנו מקפידים על הענקת שירות איכותי בכל מקום בו אירעה תקלה. דבר האומר למעשה כי צוות העובדים המנוסים שלנו יכולים להגיע על אליכם לשטח ולבצע את החלפת השמשות באופן מקצועי אשר יעניק לכם את האפשרות לחזור במהרה לעבודתכם.

  מאמרים נוספים

  שמשה למחפרון מגנה על הנהג

  חברת ברוך ובניו מציעים לכם שירות של החלפת שמשה למחפרון בכל מקרה...

  קראו עוד

  איך מחליפים שמשה לטרקטור?

  החלפה של שמשה לטרקטור חייבת להתבצע על ידי אנשי מקצוע אשר מוכשרים...

  קראו עוד

  זכוכית לבובקט

  חברת ברוך ובניו יכולה לספק בעבורכם שירות של החלפת זכוכית...

  קראו עוד