אבשלום גיסין 67, פתח תקווה

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

  שמשה לטרקטור

  החלפת שמשה בטרקטור דורשת מיומנות לצד מקצועיות. לא כל אחד שמצהיר על עצמו כי הוא מסוגל לתקן או להחליף שמשה בטרקטור הוא אכן כזה. כי החלפת שמשה בכלי מורכב וכבד מעין זה יש לבצע רק אצל המומחים והמנוסים בתחום הזגגות לכלים כבדים.

  אצל מי נחליף שמשה לטרקטור?

  סיכמנו כי כדי להחליף או לתקן שמשה בטרקטור יש לפנות אל מומחים. איך נדע מי הוא זה שאכן מסוגל לענות על הדרישות הללו?

  הכירו את חברת ברוך ובניו:

  חברת ברוך ובניו זוהי חברה ותיקה ומוכרת הקיימת בשוק תיקוני הרכב מזה כשישים שנה כמעט. החברה הוקמה בשנת 1958 על ידי ברוך קפילוטו שפתח את העסק בעשר אצבעותיו. ברבות השנים הפכה החברה לחברת ברוך ובניו כאשר המשפחה מנהלת יחד ביד רמה את העסק המקצועי מצד אחד, אך המשפחתי והחמים מצד שני. יש לציין כי הלקוחות חשים בכך ולכן, מתרחב מעגל הלקוחות וגדל משנה לשנה כאשר עוד ועוד לקוחות מרוצים מעידים כי אין כמו השרות של ברוך ובניו.

  שמשה לטרקטור אצל ברוך ובניו –

  כאשר מדובר בהחלפת שמשה בטרקטור, אין לכם כתובת אחרת מלבד חברת ברוך ובניו. היות והחברה עובדת עם כל חברות הביטוח בישראל ומחזיקה ברשותה ציוד המתאים לכל סוגי הכלים הכבדים הקיימים בישראל וכל השמשות המתאימות ל30.000 סוגים ודגמים שונים של כלים כבדים.

  החברה מחזיקה בשני סניפים בארץ, אך מצודתה פרושה על הארץ כולה כאשר ניידות השירות מגיעים אל כל לקוח בכל מקום שלא יהיה ומעניקים את השרות הנדרש.

  החלפת שמשה בטרקטור הפכה לפעולה פשוטה למדי בזכות ברוך ובניו המבצעים את הטיפול הדרוש במהירות רבה ובמקצועיות שרק עשרות שנות ניסיון בתחום זה עשויים להביא לכך.

  אז אל תהססו, במקרה הצורך – פנו אלינו ותקבלו גם אתם את השרות המוכר והידוע מבית ברוך ובניו.

  שמשה לטרקטור

  אי אפשר לדמיין את ענף החקלאות או הבניה בלי הטרקטור. על פניו, אנחנו מתייחסים לכלי העבודה הזה בתור המובן מאליו, אבל חשוב לזכור כי שעה שהמציאו אותו זו הייתה סנסציה עולמית. הרעיון כי ניתן לבנות כלי רכב קטן יחסית, עם גלגלים גדולים, אשר יכול לשמש אותנו לביצוע שלל מטלות, החל מהעברה של אפר ואדמה מנקודה לנקודה וכלה בביצוע חפירות בנקודות שונות, הייתה בגדר דמיון פרוע. אבל היום, הרי שאנחנו כאמור, לא יכולים בלעדיו. אם אתם מעוניינים להחליף שמשה לטרקטור, בין אם בעקבות תקלה בזמן העבודה או אם אתם רואים כי עליכם לבצע עבודות חידוש כאלו ואחרות שיבטיחו את המשך הפעילות התקינה של הכלי, אנחנו כאן בשביל לסייע לכם בעניין הזה.

  מה נבדוק בבחירה של שמשה לטרקטור

  אמנם, יש מי שחושב כי בחירה של שמשה לטרקטור היא לא מורכבת יותר מדי, הרי בסך הכל אנחנו מחליפים מוצר אחד באחר. אבל יש לנו חדשות עבורכם, הטכנולוגיה בעצם הביאה להתחדשות גם בתחום הזה ולכן, אנחנו בכל פעם מחדש צריכים להבין איך אנחנו מנצלים את השינויים של השנים האחרונות ומתעלים אותם לטובתנו. כלומר, דווקא היום לבחור על שמשה לטרקטור, בשל המבחר העצום של המוצרים המעולים שהשוק מציע, זו בחירה מורכבת ומאתגרת במיוחדת. איך אנחנו בוחרים בכל זאת שמשה לטרקטור? בכמה צעדים פשוטים:

  ראשית, נרצה להבין מה הצרכים של הלקוח: בעלים של משק חקלאי להם טרקטור פשוט יחסית, צרכים שונים מאשר של חברת בניה גדולה אשר מפעילה מספר פרויקטים ברחבי הארץ. אנחנו תמיד נרצה לשמוע מה דעתכם לפני שנפרוס את המשנה המקצועית שלנו.

  שנית, אנחנו רוצים להתאים שמשה לטרקטור בהתאם לסוג הרכב: כל דגם נראה קצת אחרת ובכל פעם אנחנו צריכים לבחון את המידע המקצועי העומד לרשותינו כדי להתאים את השמשה הרלוונטית למקרה האמור.

  יש לנו ניסיון של כמעט שישים שנה בתחום

  לחברת 'ברוך ובניו זגגות טרקטורים', ניסיון המתחיל בשנת 1958. אנחנו מעניקים שירות מקצועי בכל רחבי הארץ ובעיקר, יודעים איך להחליף שמשה לטרקטור בשטח, גם בתנאים מורכבים במיוחד. את כל הפרטים תמצאו באתר שלנו ממש עכשיו.

  מאמרים נוספים

  שמשה למחפרון מגנה על הנהג

  חברת ברוך ובניו מציעים לכם שירות של החלפת שמשה למחפרון בכל מקרה...

  קראו עוד

  איך מחליפים שמשה לטרקטור?

  החלפה של שמשה לטרקטור חייבת להתבצע על ידי אנשי מקצוע אשר מוכשרים...

  קראו עוד

  זכוכית לבובקט

  חברת ברוך ובניו יכולה לספק בעבורכם שירות של החלפת זכוכית...

  קראו עוד